סגירת חורף

כל מה שצריך לדעת על סגירות חורף למרפסות!

אם אתם רוצים שהמרפסת שלכם תשמש אתכם גם בימי החורף הקרים ביותר, כדאי לכם לשקול ברצינות התקנה של סגירת חורף. ישנם סוגים שונים של סגירות חורף, כאשר המטרה העיקרית של כל הסוגים היא לספק לכם מקום נוח לשבת בו עם תה חם גם בימים גשומים, סוערים וקרים. 2 הסוגים העיקריים של סגירות חורף הם סגירה קבועה העשויה מחומרי אלומיניום וזכוכית וסגירה פשוטה העשויה מסוגים שונים של בדים דוחי מים. סגירה של מרפסת עם זכוכית, היא הפתרון הפופולרי ביותר היום והיא מגיעה עם עיצוב נקי ומערכת בטיחותית המותאמת לילדים.

סגירת חורף למרפסת עם זכוכית

שילוב בין חומר הזכוכית לחומר אלומיניום מספק לכם פתרון לשנים רבות קדימה. אילו 2 חומרי גלם איכותיים וחזקים במיוחד הנחשבים לעמידים כנגד קורוזיה, רטיבות ולחות. אם אתם מחפשים סגירת חורף למרפסת לטווח הארוך, זהו הפתרון הטוב ביותר. אתם יכולים להנות מהנוף הנשקף מהמרפסת מכיוון שלמערכת סגירה זו אין עמודים. הסגירה של המרפסת היא הרמטית וניתן לחמם את המרפסת בחורף באמצעים פשוטים, כמו תנורי חימום ומפזרי חום ולהנות ממרפסת נעימה וחמה.

סגירת חורף למרפסת מחיר משתלם במיוחד!

בחיפוש אחר התקנה של סגירת חורף למרפסת מחיר יהיה אחד הפרמטרים שתרצו וודאי לבדוק. ההמלצה היא לבחור מערכת פשוטה אשר אינה מחוברת למנגנון חשמלי וניתן לפתוח אותה באופן ידני בצורה קלה וללא הפעלת כוח רב. מערכת של זכוכיות מתקפלות תתן לכם את המענה הטוב ביותר ותהליך ההתקנה יהיה קצר לעומת מערכות סגירה אחרות. המחיר תלוי במידה רבה בגודל המרפסת שלכם ובמבנה של המערכת הסגירה. כאשר אתם מזמינים את השירות מחברה המייצרת את המוצר בעצמה, אתם יכולים לחסוך בעלויות ולהנות ממחירים טובים יותר. אנחנו בקבוצת סוניק הצללה מחזיקים במפעל ייצור מהמתקדמים בישראל לסגירות חורף העשויות מזכוכית ויכולים לייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר למרפסת שלכם, במחיר הוגן ומותאם לתקציב מוגדר מראש.

התקנה של סגירת חורף – איך מתחילים?

בכדי להתקין סגירת חורף איכותית שתשרת אתכם לשנים רבות קדימה, אנחנו בקבוצת סוניק הצללה מציעים לכם לתאם איתנו ביקור בבית שלכם כבר לימים הקרובים. את תיאום הביקור תוכלו לעשות כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו 074-700-97-73