סגירת מרפסת זכוכית

המרפסת היא חלק בלתי נפרד מרוב הדירות בישראל. המרפסת מאפשרת להנות מאוויר צח ואור שמש, אך לעיתים קרובות ישיבה שם בעייתית עקב בעיות של רוח, גשם וקור. סגירת המרפסת באמצעות זיגוג מספק פתרון יעיל לבעיות אלה. סגירת מרפסות עם זכוכית הופכת אותה לחלל פנימי נוח ונעים שניתן להשתמש בו לאורך כל השנה.

למה כדאי לבצע סגירת מרפסת בזכוכית?

סגירת מרפסת מספקת מספר יתרונות בולטים:

סגירת מרפסות עם זכוכית מספקת הגנה יעילה מפני תנאי מזג האוויר המשתנים. הזכוכית מונעת מהגשם, הרוח והקור לחדור ומאפשרת ליהנות מהמרפסת גם בימים גשומים או קרים מאוד.

כשהמרפסת סגורה ניתן "לספח" אותה לשטח הדירה ולהגדיל באופן משמעותי את שטח הסלון או חדר השינה.

זכוכית מחוסמת UV או זכוכית חלבית מאפשרת ליהנות מאור שמש במרפסת הסגורה מבלי לאבד את הפרטיות. השכנים אינם יכולים להציץ פנימה.

סגירת מרפסת הופכת אותה לחלל נעים, מוגן ורב-תכליתי שניתן להשתמש בו משך כל חודשי השנה. זו השקעה שבהחלט משתלמת לטווח הארוך.

סוגי זיגוג לבחירת סגירת מרפסות בזכוכית

זכוכית רגילה היא האפשרות הזולה ביותר, אך היא אינה מספקת כל בידוד תרמי. זכוכית זו מתאימה למי שמעוניין רק בהגנה בסיסית מפני גשם ורוח בלבד.

זכוכית מבודדת מכילה שכבת ארגון מיוחדת בתוך הזיגוג שתורמת לבידוד תרמי. ישנם סוגים שונים של זכוכית זו בהתאם לרמת הבידוד הנדרשת. ככל שעולה רמת הבידוד כך גדלה היעילות בשמירה על טמפרטורה נוחה במרפסת.

זכוכית בידודית או מבודדת בדרגה גבוהה מספקת את מירב הבידוד התרמי למרפסת. היא שומרת בצורה אופטימלית על הטמפרטורה הפנימית וחוסכת עלויות חימום וקירור.

זכוכית מחוסמת UV עוצרת את מעבר הקרינה המזיקה של קרני השמש. היא מונעת התחממות יתר של המרפסת ושמירה על פרטיות גבוהה יותר.

טיפים לבחירת חברה לסגירת מרפסת זכוכית

כדי למצוא חברה איכותית ומומלצת לסגירת מרפסת, חשוב להקדיש זמן לביצוע בדיקה יסודית:

– מומלץ לבדוק באינטרנט חוות דעת והמלצות של לקוחות קודמים. לראות אם יש ביקורות חיוביות רבות על איכות העבודה ושירות הלקוחות של החברה.

– כדאי לבקש מהחברה לראות דוגמאות ותמונות של עבודות קודמות שביצעה. זה יכול לתת מושג טוב יותר על טיב עבודתם.

– חשוב לוודא שלחברה יש ניסיון רב בתחום סגירת מרפסות זכוכית. ההמלצה שיהיו להם לפחות 5-10 שנות ותק וניסיון מוכח.

– כדאי לקבל מספר הצעות מחיר מחברות שונות ולהשוות. אפשר לקבל הנחות אם מדובר בפרויקט גדול.

– יש לוודא שהחברה נותנת אחריות טובה לאיכות העבודה וחומרי הגלם לתקופה מספקת.

לסיכום, סגירת מרפסת יכולה לשדרג את איכות החיים בדירה ולהפוך את המרפסת לחלל פונקציונלי נעים לשהייה במשך כל השנה. עם המומחיות, הניסיון וחומרי הגלם המתקדמים של חברתנו סוניק הצללה, תוכלו לממש את החלום על מרפסת זכוכית איכותית, מבודדת ואסתטית.

אנו מתמחים בסגירת מרפסות זכוכית מזה למעלה מ-15 שנה וביצענו מאות פרויקטים לשביעות רצון הלקוחות. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי הזיגוג והמסגרות ואנו נותנת אחריות ארוכת טווח על המוצרים והעבודה.

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו 074-700-97-73