סגירת פרגולה זכוכית

אם יש לכם פרגולה בחצר הבית, במרפסת או בחצר של בית העסק, כדאי לכם להכיר את האפשרות המומלצת לסגירת הפרגולה לתקופת השנה. סגירת פרגולה זכוכית היא אופציה איכותית לשמירה על אזור פרגולה סגור בתקופת החורף למשל, עם אפשרות לחמם את האזור הסגור באמצעי חימום חשמליים פשוטים יחסית. הסגירה מתבצעת עם מספר כנפי חלון מזכוכית הניתנים לקיפול בצורה קלה ונוחה ידנית. מכיוון שהמערכת אינה כוללת מנגנון חשמלי, ההתקנה של מערכת זו היא מהירה, פשוטה ומשתלמת למי שמחפש פתרון יעיל ומהיר. אם אתם מחפשים פתרון לימי הקיץ החמים, סגירת הפרגולה תשרת אתכם גם כאן, באמצעות שימוש בזכוכית מתקפלת כהה המגנה מפני קרני השמש החזקות.

סגירת זכוכית לפרגולה ליצירת חלל סגור

ב-2 העשורים האחרונים, ניתן לראות כמעט בכל עסק בתחום המסעדנות סגירת זכוכית לפרגולה בעיצובים מיוחדים ומרהיבים, עם שימוש באלמנטים שונים לתיחום הפרגולה, כגון אדניות פרחים ועציצים. אם אתם מחפשים פתרון יעיל ואיכותי לסגירת החלל החיצוני שיש לכם בחצר הבית או בחצר העסק, סגירת הזכוכית זה בדיוק מה שאתם צריכים. הזכוכית הינה זכוכית מחוסמת המאפשרת גם בידוד יעיל מחום ולחות גבוהה ומקור ומי גשמים. ניתן להתאים את הסגירה למגוון סוגים של מבנים, כגון וילות, מרפסות בדירות מגורים, בתי קפה, מסעדות ופנטהוזים.

מה אתם מקבלים עם מערכת הזכוכית?

סגירת פרגולה זכוכית מגיעה עם פרופיל תחתון ופרופיל עליון עליהם נעות הכנפיים העשויות מזכוכית. בצורה זו, אתם יכולים להנות ממאה אחוזים של נוף, ללא מסגרות המסתירות את הנוף. כנפי הזכוכית נאספות בצורה קלה ונוחה בצורה ידנית, מה שמאפשר גם לאנשים מבוגרים לתפעל אותה בצורה קלה. אם החלטתם להתקין סגירה לפרגולה שלכם, אנחנו בקבוצת סוניק הצללה נשמח לסייע לכם בבחירת הסגירה המתאימה ביותר לכם. אנחנו מביאים מעל ל-15 שנות ניסיון בייצור של מערכות זכוכית לסגירת מרפסות ופרגולות, בשימוש חומרי הגלם הטובים ביותר העומדים בכל תקנות הבטיחות הנדרשות.

סגירת פרגולה זכוכית – איך מתחילים?

בכדי להתחיל התקנה של סגירת פרגולה זכוכית, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בקבוצת סוניק הצללה מציעים לכם שירות מקצועי ואמין לתכנון, ייצור והתקנה של סגירת זכוכית, אשר תשרת את הבית שלכם או בית העסק לשנים רבות קדימה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו 074-700-97-73