סוכך זיפ

מחפשים סוכך איכותי למרפסת? כדאי שתבחרו בסוכך מסוג זיפ!

סוכך זיפ הוא סוכך ייחודי הבנוי בצורה אנכית והוא מספק הגנה מיטבית מפני קרני השמש החזקות. אם המרפסת שלכם פונה לכיוון מזרח או מערב, סוכך מסוג זיפ יספק לכם את המענה הטוב ביותר לתקופות הקיץ החמות. מלבד ההגנה מפני קרני השמש החזקות, סוכך הזיפ מספק לכם פרטיות במרפסת באמצעות בד אטום או חצי אטום, על פי בחירתם. הסוכך נסגר מלמעלה למטה ויכול לפעול עם מנואלה ידנית, או לחילופין מנוע חשמלי. במאמר הבא נפרט על היתרונות של סוכך הזיפ ואפשרויות ההתקנה המוצעות לכם כאן באתר.

התקנת סוכך מסך זיפ – למה היא מומלצת?

התקנת סוכך מסך זיפ במרפסת או במתחם חיצוני סגור, תספק לכם מספר יתרונות מרכזיים – דבר ראשון אתם מקבלים בידוד איכותי מפני הקור או החום ויכולים למנוע כניסה של רוח לאזור המקורה. מלבד זאת, כפי שציינו בתחילת המאמר, זהו פתרון יעיל במיוחד למניעת כניסה של קרני השמש החזקות. למרות שמדובר על מערכת חשמלית או מערכת עם מנואלה ידנית, המכניקה של הסוכך היא פשוטה מאוד וקלה לתפעול. סוכך הזיפ יכול להיות משולב עם סגירת חורף מזכוכית או לשמש כסגירה פשוטה יותר בפני עצמו. הוא יכול למנוע כניסה של חרקים ומזיקים ולשמור על המרפסת או האזור המקורה נקי מאבק בזמן שהוא סגור.

מתי כדאי להתקין סוכך מסך גלילה זיפ?

ההתקנה של סוכך מסך גלילה זיפ תהיה כדאית כאשר אתם מעוניינים לסגור מרפסת או לבצע סגירה של פרגולה קיימת. מכיוון שהסוכך יכול להיות מורכב מרשתות, הוא יכול לאפשר לכם לראות דרכו ולא להסתיר את הנוף בצורה מלאה. הסוכך מורכב מ-2 חומרי גלם עיקריים – בד ואלומיניום. הבד הינו צפוץ ואטום והמסילות של הסוכך עשויות מאלומיניום העומד בכל התקנות המחמירות ביותר. אם אתם רוצים לדעת איזה עיצוב יתאים ביותר לסוכך הזיפ שלכם, אנחנו בקבוצת סוניק הצללה נשמח לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לבית שלכם.

מה המחיר של סוכך זיפ?

המחיר של שירותי התקנת סוכך זיפ תלוי במידה רבה בגודל החלל שתרצו לסגור ואת כמות הבד והמסילות הדרושות לביצוע העבודה. אנחנו בקבוצת סוניק הצללה נספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, המותאמת במדויק למבנה הסוכך הדרוש לכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו 074-700-97-73