High-end Retractable Motorized Pergola

סוכך זרועות | סוכך מרקיזה

חברת סוניק עוסקת ביבוא, שיווק והתקנה של פרגולות חשמליות למרפסות, גינות ועסקים. המוצרים שנו בעלי תווי תקן בין לאומיים ובאיכות הגבוהה ביותר בשוק. למוצר שלנו אחריות של 5 שנים על הפרגולות.
קיימים 2 סוגים שונים של פרגולות חשמליות: פרגולה חשמלית – בד מתאסף | פרגולה חשמלית – רפרפות

המדריך המלא להתקנת - סוכך לגינה | סוכך למרפסת | סוכך לעסק

למי שמחפש הגנה מהשמש הלוהטת בקיץ הישראלי או כיסוי מהגשם השוטף בחורף, סוכך מרקיזה או סוכך זרועות הוא פתרון יעיל ומשתלם עבורכם. סוכך מרקיזה יכול להתאים למרפסת שלכם, לגינה כך גם סוכך הזרועות שיכול לשמש אתכם נאמנה בשטח הגינה או המרפסת ברשותכם. במדריך הבא, לרשותכם כל המידע שאתם צריכים לקבל טרם התקנת הסוכך.

מהו סוכך מרקיזה?
ראשית, נבין מהו סוכך מרקיזה. בעצם מדובר בסוכך מתקפל בעל צורת רבע עיגול. סוכך זה מורכב בדרך כלל מזרועות נירוסטה ואלומיניום מתקפלות הקובעות את שטח הכיסוי הנדרש של הסוכך ומתאים לחלונות בבתים פרטיים, מרפסות של מבנים, עסקים וכל מבנה שזקוק לכיסוי מפני השמש או הגשם. הסוכך מתקפל ונוח לשימוש, כאשר השליטה לחלוטין בידכם. ניתן למשוך רצועה מיוחדת לקיפול הסוכך באופן ידני, או להפעילו בצורה חשמלית על ידי שלט רחוק.

מהם היתרונות של סוכך מרקיזה?
ראשית, סוכך מרקיזה יכול להתקפל, בניגוד לסוככים קבועים, אשר עבור התקנתם בדרך כלל נדרש לבקש אישורים מהעירייה. יתרון זה על פני סוככים אחרים הופך אותו לפתרון נפוץ ונגיש יותר. סוכך המרקיזה בנוי לרוב מיריעת פלסטיק חזקה ועמידה למים, מה שהופך את הסוכך מתאים לשימוש גם בתנאי שמש וגם בתנאי גשם וסערה. סוככים מאפשרים לנו, במובן מסוים, להתנגד לחוקי הטבע ולהיות בחוץ ללא קשר לתנאי מזג האוויר הקשים שעלולים להתרחש.

מהם החסרונות של סוכך מרקיזה?
החיסרון העיקרי של סוכך מרקיזה הוא שהוא יכול לספק כיסוי רק לשטח של כ-1.5 מטר. ניתן לבקש התקנת סוכך מרקיזה עם שלוחה קבועה לדפנות כדי להתגבר על החיסרון הזה. כתוצאה מכך, הכיסוי עשוי להיות רחב יותר. בנוסף, יש להשאיר סוככי מרקיזה פתוחים במזג אוויר גשום כדי לאפשר למים להתנקז. אחרת, פרופילי האלומיניום עלולים לקרוס מתחת למשקל המים והסוכך עלול לאבד מיעילותו.

סוכך מרקיזה חשמלי או ידני?
סוכך מרקיזה מציע את האפשרות לבחירת מערכת הבקרה של הסוכך כך שפתיחתו וסגירתו תתבצע באופן ידני על ידי משיכת חבל, או לחילופין באופן חשמלי, על ידי הוספת מנוע המאפשר פתיחה באמצעות לחצן קיר או שלט. בשני המקרים הפתיחה והסגירה של סוכך המרקיזה תהיה נוחה וקלה לשימוש.

איזה סוג כיסוי מוצע לסוכך מרקיזה?
סוכך מרקיזה יכול להיות מכוסה במגוון של בדים וחומרים. ביניהם בד טקסטיל, רשת, ברזנט אקרילי, בד פרימיום בעל שלוש שכבות כאשר כל אחת מכוסה בשכבת PVC ובדים נוספים אחרים. על מנת למנוע ולהגן מחלחול של מים ולחות אל תוך הבד, אנו משתמשים בבד איכותי ביותר שיחזיק מעמד שנים רבות.

מהו סוכך זרועות?

סוכך זרועות הוא בעצם סוכך אשר מתאים להצללת מרפסות, עסקים, בתי קפה ומסעדות, גינות ודירות גג, בעיקר בשל טווח הכיסוי הרחב שלו לכל זווית כנגד השמש. הסוכך מותקן על גבי קיר חיצוני של בית, בניין או עסק, וניתן לפתוח אותו ולסגור אותו באמצעות זרועות מתכוונות אשר מחוברות אליו.

מהם היתרונות של סוכך זרועות?
לסוכך זרועות יתרונות רבים בעיקר בשל יכולות ההצללה שלו שהיא עד כ-65 מ"ר ביחידה אחת. הסוכך מופעל חשמלית ואינו דורש כוח להפעלה, תוכלו להזמין אותו בהפעלה ידנית אם תרצו, והמנוע עמיד, חזק והכי חשוב שקט. סוכך הזרועות מציע מגוון מרשים של כיסויים לבחירה, מומלץ לבחור בבד דראלון קליל ואוורירי או בגוון PVC שהוא עמיד יותר בתנאי חוץ, אך חמים יותר. בדומה לזוכך מרקיזה, סוכך זרועות אינו מצריך אישורים מהרשויות (כמובן, כל מקרה לגופו). הסוכך איכותי בשל המסגרת אשר עשויה מאלומיניום ולכן אינה מחלידה.

סוכך זרועות חשמלי או ידני?
סוכך זרועות שמחובר אליו מנוע חשמלי הוא בעצם סוכך זרועות חשמלי. המנוע עמיד למים, שקט במיוחד, ומוסתר מהעין. הגודל והמשקל של הסוכך קובעים את הספק המנוע. מיותר לציין כי סוכך זרועות חשמלי הופך את הפתיחה והסגירה של הזרועות לקלות יותר מאשר זו המופעלת באופן ידני.

סוכך זרועות עם חצי קסטה
כיסוי עליון נוסף מאלומיניום המגן על הסוכך כשהוא סגור מכונה "חצי קסטה". תוכלו לקפל את סוכך הזרועות כמעט צמוד לקיר. תמיד יהיה בד נוסף בקיפול שחשוף לשמיים ללא כיסוי. התקנת חצי קסטה תגן על האזור החשוף ותעצור נזילות של מים. כמו כן, אנו דואגים לאטום כנגד מים את האזור בו פוגשת חצי קסטה את הקיר.

לא רק בבית – סוכך לעסק
מכיוון שסוככים עמידים בפני מזג אוויר חורפי (רוחות וגשמים) בשילוב עם יכולות קיפול, הם הופכים לבחירה טובה עבור בעלי עסקים רבים המעוניינים להצל אזור בעסק החשוף לשמש ישירה או לתנאי מזג האוויר, כמו מעל דלת הכניסה, מעל אזור חיצוני כמו במסעדות ובבתי קפה וכן הלאה. כפי שכבר ציינו קודם, יכולת הקיפול של הסוכך בדרך כלל "חוסכת" את הצורך בהיתרים עירוניים ולכן מהווה פתרון מוצלח, יעיל ונפוץ עבור בעלי עסקים.

למה כדאי לשים לב לפני התקנה של סוכך?

חשוב להבין כי אחריות של כ-5 שנים ממועד ההתקנה היא התחייבות רגילה לחלוטין לפני שמתקדמים להתקנת סוכך מרקיזה. תנאי האחריות עשויים להשתנות בהתאם לחומרי הגלם, המנגנון שהתקנתם וגורמים נוספים.

לכן, לפני התקנת סוכך מרקיזה או סוכך זרועות, קבלו מאיש המקצוע אחריות רשמית על ההתקנה המתארת במפורש מה היא כוללת וחשוב מכך, מה היא לא כוללת. זכרו כי אחריות על המנוע תהיה שונה מיצרן מנוע אחד לאחר אם תבחרו להתקין סוכך מרקיזה או סוכך זרועות חשמלי. בנוסף, לפני התקנת הסוכך, חשוב מאוד לבצע מידות מדויקות, כדי שיתאים בדיוק למקום ההתקנה המתוכנן. מומלץ לא להתפשר על בעל מקצוע ועדיף שיבוא ויתקין את הסוכך כדי שתהיו רגועים ובטוחים.

העבודות הטובות ביותר

התקשרו עכשיו 074-700-97-73